B

BAAR – Kui näed unes, et oled avalikus baaris, tähistab see püüdu põgeneda igapäeva stressi eest. Võib tähendada uute tutvuste sobitamist, kuid ole ettevaatlik kahepalgeliste inimeste osas.

BANAAN – Banaani unes nägemine võib tähistada allasurutud seksuaalsust ja ihasid. Banaani söömine viitab sellele, et see raske töö, mida sa senini teinud oled, saab lõpuks väärilise tasu. Banaanikoorte nägemine tähendab, et tuleb olla ettevaatlik võimalike vigade suhtes.

BASSEIN – Vett täis basseini nägemine unes tähendab, et peaksid teadvustama ja mõistma enda tundeid. On tähtis nende tunnetega tegeleda. Samuti viitab see soovile minevikuga rahu teha. Musta basseini nägemine tähendab, et sind valdavad negatiivsed emotsioonid. Püüa mõelda ratsionaalsemalt.

BUSS – Bussiga sõitmine tähendab suuremat elumuutust. Sama võib tähendada ka trammiga, trolliga, rongiga või autoga sõitmine. Kui oled sattunud vale bussi peale, tähendab see hirmu vale otsuse suhtes või vale suunda elus. Bussist maha jäämine tähendab muutuste ootust elus ja hirmu selle maha magamise ees.