N

NURK – Nurga või nurkade nägemisega unes on seotud mitmeid tõlgendusi.
Kui näed, et seisad nurgas, nägu nurga poole, siis võiksid küsida endalt, mille pärast sa häbi tunned või kas sa ehk end ülekohtuselt ei karista? Kui näed unes, et seisad toa nurgas, nägu toa poole, tundmata end halvasti, siis on sul tõenäoliselt probleemidele või elule uus vaatenurk. Kui näed unes, et seisad nurgas või taganed ruumi nurka, tunned end nurka surutuna ja võib-olla lausa frustreerituna. Kas sul pole piisavalt otsustusõigust või kontrolli asjade käigu üle? Kuidas sa saaksid olukorda parandada?
Kui näed unes, et keegi astub nurga tagant välja, on ilmsi sind tabanud või tabamas üllatusi. Kas on ehk avalikuks tulnud asjaolusid, millest sa enne ei teadnud?
Kui näed unes, et keegi jälgib või luurab sind nurga tagant, võid küsida, kas kellelgi on ehk põhjust salaja plaane haududa, millesse sina segatud oled?
Kui näed unes, et pimedast nurgast astub keegi välja, mõtle, kas otsuseid teevad need isikud, kes näivad seda tegevat? Või on mõjujõud hallide kardinalide ja variisikute käes?
Kui näed unes palju nurgelisi asju, küsi endalt, kas näed ehk takistusi ja probleeme seal, kus neid ei ole?
Kui näed unes korrapäraste nurkadega esemeid, siis päris elus soovid sa ilmselt näha korda. Tõenäoliselt sa ka tead, kuidas korda ja täiuslikkust enda ümber luua ja võib-olla oled sa sellega juba alustanudki.