V

VALGE – Valge värvuse nägemine tähendab halba sündmust, õnnetust või haigust. Kui näed mõnda oma lähedast valges kleidis või kuues, on need sündmused temaga seotud. Kui unenägu tundub valge ja helge võib see tähendada nendest halbadest sündmustest mööda/üle saamist.

VESI – Vee nägemine tähendab haigust. Ei ole vahet kas vesi on selge või sogane, vette minemine on seotud haigestumisega. Üle jõe või kraavi ujumine võib tähendada ka raskuste ületamist.

VÕTI – võtme nägemine unes võib tähendada lahendust probleemidele, aga ka kontrolli, vabadust ja ka saladusi. Oluline on, millises kontekstis võtit unes nähakse. Kui näed unes, et sul on võti, kuid sa ei tea, mida sellega teha, peaksid endalt küsima, kas mitte lahendus su probleemidele ei ole kogu aeg sul nina all olnud? Või on sul hoopis võim, millest sa ise teadlik ei ole?
Kui näed unes, et peidad taskus võtit, on sul ehk saladusi, mille ilmsikstulekut sa pelgad. Kui näed unes võtit, mis avab kõik uksed, oled oma vaimus vaba – sul on olemas kõik võimalused, mida soovid ja oled vaba oma elu ise juhtima. Ilmselt on sul palju võimu ka teiste üle.
Kui näed unes, et sul on võti, aga teistel ei ole, on kontroll asjade käigu üle sinul – sina otsustad, millal ja mida teha tuleb.
Kui sul on unes palju võtmeid, tähendab see, et oled ilmselgelt mõjuvõimas. Samas võib see ka tähendada, et sul on hulgaliselt teadmisi, mille abil ettetulevaid probleeme edukalt lahendada.