B

BAAR – Kui näed unes, et oled avalikus baaris, tähistab see püüdu põgeneda igapäeva stressi eest. Võib tähendada uute tutvuste sobitamist, kuid ole ettevaatlik kahepalgeliste inimeste osas.

BANAAN – Banaani unes nägemine võib tähistada allasurutud seksuaalsust ja ihasid. Banaani söömine viitab sellele, et see raske töö, mida sa senini teinud oled, saab lõpuks väärilise tasu. Banaanikoorte nägemine tähendab, et tuleb olla ettevaatlik võimalike vigade suhtes.

BASSEIN – ühe tähendusena tähistab vett täis bassein haigusi. Kui näed unes, et ujud basseinis, kukud basseini või viibid basseini ääres ja keegi pritsib sind märjaks, pööra rohkem tähelepanu oma tervisele.
Basseini nägemine võib ka tähendada, et sinu tegutsemisvabadus on piiratud – oled sunnitud “ujuma ettenähtud rajal” ja leppima väiksema mängumaaga, kui sooviksid. Kas ehk töö takistab sind täiel rinnal elamast? Või on tööl sulle liiga vähe otsustusõigust ja vastutust jagatud? Või hoiab sind hoopis kodune elu kammitsais?

BUSS – Bussiga sõitmine tähendab suuremat elumuutust. Sama võib tähendada ka trammiga, trolliga, rongiga või autoga sõitmine. Kui oled sattunud vale bussi peale, tähendab see hirmu vale otsuse suhtes või vale suunda elus. Bussist maha jäämine tähendab muutuste ootust elus ja hirmu selle maha magamise ees.