H

HAMBAD– Nähes unes, et sul on mädanenud või lagunenud hambad, viitab see selle, et võib-olla oled öelnud midagi, mida sa poleks pidanud ja see jääb sind kummitama. Puhtad ja terved hambad tähendavad õnne ja täituvaid soove. Hammaste harjamine viitab, et oled enda suhtes suunatud kriitika osas kaitsev. Sa lood enda ümber müüri, et kaitsta ennast potentsiaalse haiget saamise eest. Samuti näitab see seda, et ütled välja kõik, mida arvad, isegi, kui see võib kedagi solvata. Välja langenud hambad tähendavad enesekindluse puudumist. Hamba peos hoidmine tähendab rahalisi probleeme.

HIRM – ebaõnnestumised. Kui tunned unes hirmu, võib see viidata sellele, et sa ei ole eriti hea probleemide lahendaja ja muutustega kohaneja. Kui näed unes, et su suurimad hirmud saavad tõeks, peaksid õppima oma hirme analüüsima ning muudatusi avatult vaatama. Kõik uus ja tundmatu ei ole halb. Unes hirmu tundmine võib anda märku ka sellest, et sinu tegemistel pole sellist edu nagu ootasid. Võib-olla on sul nõuded endale natuke liiga kõrged? Või tead sa ise ka, et oleksid pidanud pisut rohkem pingutama? Võid vaadata ka märksõna “põgenemine”.

HÄDA – häbi, alandust, aga ka kergendust. Kui näed unes, et sul on vaja hädal käia, võib see olla põhjustatud sellest, et sul tõesti on vaja tualetti minna. Kui unenäol aga pole mingit pistmist sellega, et sul ka ilmsi on vaja end kergendada, võib see tähendada, et oled mõnes oma elu sfääris sattunud väljapääsmatusse või piinlikku olukorda. Mõtle rahulikult, kuidas saaksid piinlikkusest üle olla ja olukorra lahendada – ise need tavaliselt lahenema ei kipu. Unes häda käes vaevlemine võib viidata ka sellele, et üritad oma mõtteid ja tundeid tagasi hoida ja varjata. Kui näed unes, et käid hädal ja tunned pärast seda kergendust, oled ilmselt mõnele piinlikule probleemile või olukorrale juba lahendust leidmas. Võib-olla just varjatud tunnete väljendamine on see, mis on lahenduseks? Kui näed unes, et teed oma häda kellegi teise nähes, oled sattunud või sattumas piinlikku olukorda ja kaaslaste häbi alla. See võib samuti olla seotud seni hoolikalt varjatud mõtete või tunnete väljendamise tõttu. Mõtle, kas olukord on tegelikult nii hull või mõtled ehk ise seda hullemaks?