S

SURNU – ilmamuutust. Surnute, eriti aga surnud sugulaste unes nägemine tähendab üldjuhul ilmamuutust. Kui siiani on ilm olnud soe ja päikesepaisteline, võib oodata vihma, jahedust või lausa tormi.
Kui oled hiljuti üle elanud mõne lähedase surma ja leinad või on sulle osaks saanud mõni traumaatiline kogemus, võib surnute nägemine sinu jaoks tähendada hoopis kaotusvalu, igatsust või surmahirmu. Vaata enda sisse ja mõtle, kas tasub keskenduda nukrale ja valusale? Kas su kadunud lähedastele see meeldiks? Või on targem õppida valusatest kogemustest ja keskenduda helgetele mälestustele? Vaata ka märksõna “ärkamine” .

SÕRMUS – rahulolu, täius. Kui näed unes sõrmust, oled tõenäoliselt emotsionaalselt rahulolev. Kõik su tundelised vajadused on kaetud. Kui näed unes, et sa kannad sõrmust, võib see olla viide su pühendumisele või valmisolekule olla pühendunud. Kui näed unes, et kaotad sõrmuse, võib see viidata mingisugusele häirivale asjaolule, mis ei lase sul tunda emotsionaalset täiust. Kui näed unes, et otsid sõrmust, oled rahulolematu ja igatsed kogeda pühendumist ja täiust. Katkine sõrmus võib viidata pühendumise (näiteks suhte) lõpule. Võib olla kahtleb keegi su lojaalsuses või tunned sa ise, et pole valmis endast nii palju andma?
Kui näed unes, et sinult varastatakse sõrmus, oled ebakindel ja võid tunda hirmu pühendumise ees või kahtled kaaslase lojaalsuses.

SÜMBOL – Kui näed unes tundmatut sümbolit, viitab see segadusele või võhiklikkusele. Küsi, kas sa oled ikka oma ülesannete tasemel? Võib-olla peaksid kaaluma enda harimist? Või oled ilmsi sattunud segasesse olukorda, mida sa ei mõista? Põrkunud seninägematu probleemiga? Võib-olla ei ole see probleem üldse sulle adresseeritud ja võib-olla ei peagi sa segast olukorda veel mõistma – jälgi olukorda tähelepanelikult ja õpi seda, milles tunned end nõrk olevat. Keerulised probleemid ja segased olukorrad koosnevad mitmest aspektist ja kuigi üks tundmatu sümbol võib sulle vihjeid anda, et vajad rohkem infot, ei maksa üksiku kollase sähvatuse peale fooris veel kohalt võtma hakata.

SÜNGUS – saladused, halvad mälestused, õnnetu elu; Kui näed unes, et lähed süngesse metsa, võib see tähendada, et sind ümbritsevad saladused ja halvad mälestused. Kui tead unes, et see mets on kellegi teise oma, on sulle ehk silma jäänud, et see inimene ei ela kõige õnnelikumalt.
Kui näed unes, et eksled sünges majas, peaksid vaatama enda sisse või enda koduseid suhteid – kas kõik on ikka nii nagu peaks olema või nii nagu sa arvad, et on?